Stánok BIOHERB  bol otvorený v r. 2010 a nachádza sa priamo oproti hlavnému vchodu do termálneho kúpaliska Podhájska. Sortiment  je veľmi široký a bol prispôsobený tak zákazníkom, aby si každý mohol vybrať niečo či už pre zdravie, krásu, radosť.

Stánok BIOHERB poskytuje poradenstvo a ponúka liečivé produkty z termálnej vody žriedla Podhájska a z mŕtveho mora. Tieto produkty sú zamerané na  liečbu kožných ochorení ako napríklad atopický ekzém a lupienka, na liečbu ochorení pohybového aparátu, na kĺby, svaly, šľachy, artróza, reuma, na liečbu  respiračných ochorení a liečbu ochorení žíl a ciev. Soľ Biotermal je vhodná do kúpeľa, naparovanie, kloktanie i nosnú sprchu. Ďalej máme v ponuke geotermálne spreje, mydlá, zubné pasty a pleťovú radu krémov. V ponuke máme aj suveníry ako ručne vyrábaná keramika ktorá je vyrábaná pri vysokej teplote a je vhodná na každodenné používanie : misky, šálky, medáriky, aromalampy, magnetky, zvončeky, náprstky, turistické známky, pohľadnice.


Video :


Na pochutenie u nás nájdete kúpeľné oblátky, spekané oblátky, srdiečka a trojhránky. Všetky druhy  majú pekné krabičky z obrázkami Podhájskej a sú zaručene čerstvé.

Vonku na terase s posedením si môžte vychutnať víno rôzne druhy vína ako napríklad : sudové i fľaškové vína z vinárstva  TRITICUM Vráble a VINANZA Vráble.

Tieto vína pochádzajú z Nitrianskej vinohradníckej oblasti a Vrábeľského regióna a sú oceňované na rôznych vinárskych súťažiach.

V horúcich letných dňoch na Vás čakajú vychladené alko aj nealko nápoje.


Zľava :

V stánku môžte využiť zľavu 10% na nákup tovaru. Tento benefit získate od našich partnerov www.ipodhajska.sk . Zľavové kartičky vám budú odovzdané pri nástupe na pobyt.


Kontakt :

Ak máte akúkoľvek otázku neváhajte nás kontaktovať či už telefonicky alebo mailom . (Kontaktné údaje sú priamo do stánku Bioherb)

Mobil : +421 908 799 648

Email : bioherb.blaskova@gmail.com

Tešíme sa na vašu návštevu 🙂


Fotogaléria :

INFORMAČNÉ CENTRUM PODHÁJSKA

Termálna ul. – pred kúpaliskom

941 48 Podhájska

ZAVOLAJTE NÁM

         +421 911 103 443        

NAPÍŠTE NÁM

info@obecpodhajska.sk

Copyright © 2018 Martin Blaško-WiV                Zákaz kopírovania a šírenia obsahu bez súhlasu prevádzkovateľa webovej stránky.