Sezóna na Termálnom kúpalisku v Podhájskej, sa delí na dve sezónne obdobia. 

Termálne kúpalisko Podhájska, nachádzajúce sa na juhu Slovenska neďaleko Nových Zámkov, poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období. Navštevujú ho rôzne vekové kategórie , ktoré si na ploche jedenásť hektárov prídu na svoje, či už v sedacích alebo plaveckých bazénoch, oddychových zónach alebo zariadeniach poskytujúcich občerstvenie. Celý areál je vhodne doplnený zeleňou a rôznymi atrakciami, ktoré zaručujú zábavu a rozmanitosť Vašej dovolenky. Priamo v areáli kúpaliska je poskytovaných množstvo služieb, ako sú masáže, vodoliečba, sauna, fitness, thajská masáž či bioenergoterapia.

Kúpalisko v obci Podhájska je známe najmä vďaka svojej vysoko mineralizovanej vode prirovnávanej k liečivým účinkom Mŕtveho mora a je cenovo dostupné širokej verejnosti. Návštevníkov kúpaliska tvoria nielen Slováci, ale aj návštevníci z Čiech, Poľska, Maďarska, Rakúska a iných európskych krajín.

Zabudli ste si osušku, plavky, či hračky pre deti do vody? Žiadny problém, v areáli kúpaliska sú stánky s rozličným tovarom, kde si môžete tieto veci dokúpiť.

Tradičné jedlá, ako bryndzové halušky, kapustové strapačky, či držkový guláš, ale aj pizzu, pečených pstruhov, špagety a mnohé ďalšie chutné špeciality, môžete ochutnať v reštauráciách a bufetoch priamo v areáli termálneho kúpaliska. Ani o ľadové drte a zmrzliny rôznych chutí nie je núdza.

Ubytovať sa v areáli kúpaliska je možné v zariadeniach rôzneho štandartu, avšak rezerváciu je potrebné urobiť v predstihu aj niekoľko mesiacov vopred. (Pre viac informáciíí navštívte oficiálnu stránku www.tkpodhajska.sk a kliknite na sekciu SLUŽBY)

INFORMAČNÉ CENTRUM PODHÁJSKA

Termálna ul. – pred kúpaliskom

941 48 Podhájska

ZAVOLAJTE NÁM

         +421 911 103 443        

NAPÍŠTE NÁM

info@obecpodhajska.sk

Copyright © 2018 Martin Blaško-WiV                Zákaz kopírovania a šírenia obsahu bez súhlasu prevádzkovateľa webovej stránky.